Konsultacje psychologiczne dla młodzieży

Cykl bezpłatnych konsultacji

Zapraszamy do kontaktu młodych ludzi, którzy potrzebują wsparcia emocjonalnego, bycia wysłuchanym oraz towarzyszenia w poszukiwaniu rozwiązań w trudnych dla siebie sytuacjach.

Oferujemy cykl 8 konsultacji online (skype/zoom, 50 min).

Konsultacje prowadzone są przez terapeutów, którzy są w trakcie szkolenia – są słuchaczami Studium Pomocy Edukacyjnej i Psychologicznej Intra w Warszawie. Są oni pod stałą superwizją doświadczonych psychoterapeutów prowadzących kurs.


Chcesz wziąć udział w konsultacjach? Napisz na kontakt@fundacjanaszascena.pl


Nasi terapeuci:

Sylwia Konik

Nazywam się Sylwia Konik i jestem certyfikowaną Trenerką Family Lab.  Jestem pasjonatką Porozumienia bez Przemocy (studia podyplomowe NVC w Collegium Civitas) a obecnie szkolę się w Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Intra. Jestem także stażystką w Pogotowiu Niebieska Linia, gdzie pracuję w telefonie zaufania dla osób doznających przemocy w rodzinie.

Byłam wolontariuszką w wielu fundacjach m.in. Towarzystwie Nasz Dom, gdzie opiekowałam się dziećmi w zawodowej rodzinie zastępczej oraz w Fundacji Big Brothers Big Sisters jako mentorka nastolatki.

Zawodowo, przez wiele lat byłam związana z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a moja przygoda z doradztwem psychologicznym, którym obecnie się zajmuję, zaczęła się od pracy z dziećmi z rodziny zastępczej. Widziałam dzieci, które przychodziły z ogromnym deficytem miłości, zrozumienia i zainteresowania tym co przeżywają.  A potem mogłam obserwować, jak się rozwijają dzięki dorosłym, którzy akceptują je z wszystkimi ich trudnościami. Wtedy postanowiłam, że chcę wspierać rodziców i opiekunów w trudnych dla nich momentach oraz towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu siebie na nowo, w pełnej akceptacji i poczuciu bycia wystarczającym.

Prywatnie jestem mamą dwóch nastoletnich córek. Uwielbiam podróże, biegi długodystansowe, wycieczki górskie i rowerowe.

Katarzyna Szafran-Lipska

Nazywam się Kasia Szafran-Lipska. Na co dzień pracuję jako Design Manager w firmie Coca-Cola. Ponieważ psychologia od zawsze była moja pasją, od wielu lat kształcę się w tym obszarze biorąc udział w licznych warsztatach, szkoleniach i konferencjach. Szczególnie bliskie mojemu sercu są tematy związane ze wspieraniem dzieci i młodzieży, głównie oparte na idei Rodzicielstwa Bliskości, w Polsce propagowanego przez psycholog Agnieszkę Stein, oraz Porozumienia Bez Przemocy (NVC). Jako wolontariusz Akademii Przyszłości stworzonej przez Stowarzyszenie Wiosna wspieram dzieci w wieku szkolnym w budowaniu poczucia własnej wartości i rozwijaniu swoich pasji. Obecnie szkolę się w Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA

Prywatnie jestem mamą kilkuletniej dziewczynki. Prócz psychologii interesuję się psami, uwielbiam podróże i długie rozmowy z bliskimi. 

Katarzyna Niczypor

Nazywam się Kasia Niczypor, jestem psychologiem, ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuję w biznesie, dla różnych branż, obecnie mediowej, jako HR Business Partner, wewnętrzny trener biznesu i life-coach. Całe moje życie zawodowe to różne formy spotkań z ludźmi, wspieranie i wzmacnianie w ich poszukiwaniu własnej drogi. Bardzo to lubię, to napędza mnie, daje dużo energii i zawsze rozwija. 

Prywatnie jestem żoną fajnego człowieka i mamą dwójki fajnych nastolatków. Bliska jest mi idea rodzicielstwa bliskości, zaufania, komunikacji wzajemnych potrzeb i akceptacji dla różnorodności. Od ludzi codziennie uczę się czegoś o nowego o sobie, świecie i życiu. To cały czas podróż.